Plenky v akci na Týden opravdových plen

Plenky v akci | Bamboolik

Co letos přináší Týden opravdových plen? Natahovací svrchní kalhotky jako Bamboolikovu novinku roku 2023. Látkové plenky v akci. Plenkové plavky a tréninkové učící kalhotky v novém vzoru. A pro maminky slevu na menstruační kalhotky. 

Natahovací svrchní kalhotky Bamboolik

Praktické a spolehlivé. Natahovací svrchní kalhotky jsou skvělá volba pro větší děti, které už u přebalování odmítají ležet nebo jim potřebujete plenku opravdu hodně vycpat. Skvělý doplněk ke kalhotkovým plenkám, výborná varianta pro přebalování na noc přes noční plenku.

Natahovací svrchní kalhotky u nás najdete ve třech velikostech. Vybírejte podle váhy a proporcí miminka.

Podívejte se na natahovací plenkové kalhotky >>

Natahovací svrchní kalhotky Bamboolik 

Látkové plenky ve slevě

Od 24.4.2023 po celý týden můžete nakupovat látkové plenky se slevou až 40 %. 

Číháte na plenkovou výbavičku za nejlepší cenu? Levnější už to nebude –  nenechte si ujít sady látkových plenek se slevou. Hodily by se vám další svrchní plenkové kalhotky? Máme. Nebo byste rádi vyzkoušeli kapsové plenky typu All-in-One? Poslužte si.
KOMBI DUO | Velká plenková sada | Bamboolik DUO | Svrchní kalhotky | Bamboolik DUO | Kapsová plenka s vkládací plenou
Stejně tak můžeme sloužit, pokud potřebujete doplnit další savé vkládací plenky. Výhodně u nás pořídíte i dárek pro čerstvě narozené miminko – každému se bude hodit nepromokavá pratelná přebalovací podložka. Novopečenou maminku zase potěší tvarované kojicí vložky do podprsenky.
Vkládací pleny | Bamboolik Pratelné nepromokavé přebalovací podložky pro miminko | Bamboolik Extra savé vložky do podprsenky pro kojící maminky | Bamboolik

 

Plenky se slevou | Bamboolik

Nové vzory plenkových plavek i tréninkových kalhotek pro učení na nočník

Jaro je skvělá příležitost pro učení na nočník! Tréninkové kalhotky od Bambooliku usnadňují učení na nočník v tom, že jdou stáhnout a natáhnout jako spodní prádlo –  nemusíte pak při každém nočníkovém pokusu bojovat s plenkou. Zároveň udrží malou nehodu. Velikost (a savost) vkládacích plenek do tréninkových kalhotek volíte podle nočníkové zdatnosti svého batolete.

Nově si můžete pořídit tréninkové kalhotky v oblíbeném vzoru Nebeská zvířátka.

Nebeská zvířátka jsme letos zvolili i pro plenkové plavky. Léto a čas dovolených se blíží – většina provozovatelů bazénů a koupališť trvá na tom, aby malé děti měly v bazénu plavací plenky. U nás pořídíte pratelnou ekologickou variantu s roztomilými vzory.

Tréninkové učicí kalhotky Plavky pro miminka
Učení na nočník Bamboolik Plavací plenky Bamboolik

Menstruační kalhotky a další menstruační hygiena

A něco pro ženy –  slevy v rámci Týdne opravdových plen nabízíme i na sortiment menstruační hygieny. Podle toho, jaký typ menstruačních pomůcek preferujete, si vyberte:

EKO menstruace v akci | Bamboolik