Rosteme. Ale bohužel v cenách.

ROSTEME.

Ale bohužel ne tak, že bychom se tím rádi pochlubili.
Myslíme tím teď ceny, želbohu.

Kapsová plenka Zamilované vydry - Bamboolik

Během roku 2021 se nám zvedly ceny prakticky u všech vstupů, a to v průměru o 40 %. To je opravdu hodně.
Kromě materiálů zdražilo také všechno kolem, doprava, práce, některé zboží se stalo nedostatkovým, což jeho cenu vyšroubovalo do závratných výšin.
A tak s těžkým srdcem oznamujeme zdražování, ke kterému dojde zkraje roku 2022. Opravdu jsme k tomuto kroku nechtěli přistoupit, ale nemáme aktuálně jinou možnost. 
Bojujeme s tím.
Optimalizujeme šití, pracujeme na automatizaci expedice (obojí nám umožní snížit naše náklady), ale navýšení o 40 % je navýšení o 40 % a navíc, tohle navýšení se budeme během roku 2022 ještě dále navyšovat, to už teď víme jistě. My z toho zrovna na výši nejsme. Spíš na větvi nebo v končinách, které obvykle bývají zabaleny do našich plenek. Pardon za názornost. 

Podle zpráv z našeho okolí nejsme rozhodně jediní, kdo se potýká s tímtéž. Lhostejno, jaký obor, těžkosti zažívá obchůdek se zdravou výživou stejně jako celý sektor e-commerce. 

Jediné naše štěstí je, že slovy klasika, "shit happens" a plenky nejsou zboží, které by bylo natolik zbytné, že by poptávka po něm klesla trvale. A tak pevně doufáme, že jeden z benefitů (finanční úspora, pokud rodiče používají pro své miminko látkové plenky), by nám mohl pomoci tuto temnější dobu překonat. Držme si palce.

Kapsové pleny Bamboolik