Rosteme. Ale bohužel v cenách.

ROSTEME.

Ale bohužel ne tak, že bychom se tím rádi pochlubili.
Myslíme tím teď ceny, želbohu.

Kapsová plenka Zamilované vydry - Bamboolik

Během roku 2021 se nám zvedly ceny prakticky u všech vstupů, a to v průměru o 40 %. To je opravdu hodně.
Kromě materiálů zdražilo také všechno kolem, doprava, práce, některé zboží se stalo nedostatkovým, což jeho cenu vyšroubovalo do závratných výšin.
A tak s těžkým srdcem oznamujeme zdražování, ke kterému dojde zkraje roku 2022. Opravdu jsme k tomuto kroku nechtěli přistoupit, ale nemáme aktuálně jinou možnost. 
Bojujeme s tím.
Optimalizujeme šití, pracujeme na automatizaci expedice (obojí nám umožní snížit naše náklady), ale navýšení o 40 % je navýšení o 40 % a navíc, tohle navýšení se budeme během roku 2022 ještě dále navyšovat, to už teď víme jistě. My z toho zrovna na výši nejsme. Spíš na větvi nebo v končinách, které obvykle bývají zabaleny do našich plenek. Pardon za názornost. 

Podle zpráv z našeho okolí nejsme rozhodně jediní, kdo se potýká s tímtéž. Lhostejno, jaký obor, těžkosti zažívá obchůdek se zdravou výživou stejně jako celý sektor e-commerce. 

Jediné naše štěstí je, že slovy klasika, "shit happens" a plenky nejsou zboží, které by bylo natolik zbytné, že by poptávka po něm klesla trvale. A tak pevně doufáme, že jeden z benefitů (finanční úspora, pokud rodiče používají pro své miminko látkové plenky), by nám mohl pomoci tuto temnější dobu překonat. Držme si palce.

Kapsové pleny Bamboolik

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení