Seznamte se, tým Bamboolik: Míša Kuncová

A začneme Míšou, protože ta nás teď nyní na nějakou dobu opustí a bude se věnovat čistě mateřským povinnostem.

Ahoj Míši! Co tě přivedlo do Bambooliku a jak dlouho tu pracuješ?

Do Bambooliku mě přivedla vlastně úplná náhoda. Když jsem se ve třeťáku na VŠ vrátila z Erasmu a hledala brigádu, která by mi doplnila čas trávený ve škole a prázdný bankovní účet, narazila jsem na inzerát, že Zuzka Hloušková hledá hlídání na 2 dny v týdnu pro svoji nejmladší dcerku Lauru (tehdy měla cca půl roku). Odpověděla jsem, došla na pohovor a následující měsíce trávila svůj volný čas s malou Laurinkou. Když Laura povyrostla, nabídla mi Zuzka možnost částečného úvazku ve firmě, kde jsem zůstala dodnes. Už to bude skoro 5 let.

Co v Bambooliku děláš? A co na tvé práci tě nejvíc baví?

Aktuálně mám na starost zahraniční obchod. K tomu jsem se ale dostala postupně. Začínala jsem tedy jako chůva, následně dělala asistentku (čtěte: úplně vše, co bylo ve firmě potřeba, od přípravy kávy, přes pochůzky na poštu až po administrativní podporu jednatelky či obchodního oddělení). Popravdě zrovna tato pozice mě příliš nenaplňovala, takže když přišla nabídka věnovat se zahraničním zákazníkům, neváhala jsem ani minutu. V mezičase jsem dostudovala a nastoupila na plný úvazek, abych se mohla věnovat exportu naplno. A co mě nejvíc baví? Rozmanitost té práce, možnost během jednoho dne využít hned několik jazyků a řešit požadavky napříč Evropou. A taky to, jak různí naši zákazníci jsou. A úplně nejvíc mě baví vidět, jak jsou z našich produktů zákazníci nadšení.

Seznamte se Míša Kuncová, veletrh - Bamboolik

Ten nejvíc důležitý důvod, proč tu stále jsi? 

Jeden? To jde asi obecně shrnout jedině pod slovo SMYSL. Vše, co dělám, je z nějakého důvodu, nikdy to není práce pro práci. Na to tady fakt nemáme čas :-) A krom toho je pro mě Bamboolik vlastně taková druhá rodina. Ať se jedná o cokoli, vždycky to funguje ke spokojenosti všech. No a možnost práce z domu, flexibilní pracovní doby a určité volby toho, na čem vlastně chci pracovat jsou pro mě už jen další výhody (v mém případě obrovské, protože se můžu zároveň věnovat synovi a nemít pocit, že mi za tu dobu uteče úplně vše, co se ve firmě děje).

Kolik máš dětí? Jak jsou velké? A jak moc náročné je podle tebe skloubit pracovní a rodinný život? 

Mám synka Matouše, je mu rok a půl a za pár dní přibude druhý sourozenec. Takže téma skloubení práce a rodiny je u nás více než aktuální. Ale díky možnostem, které mi Bamboolik dává, to jde většinou skvěle. Ve firmě bývám jen 1-2x do týdne, jinak pracuji tak, jak Maty dovolí – aktuálně většinou tehdy, kdy spí. Po porodu plánuju alespoň nějakou pauzu a pak uvidíme, jak to se dvěma dětmi vyladíme dál. Vše ale jde jen díky ohromné vstřícnosti Zuzky.

S Matouškem jsme natáčeli naše plavkové video - Potápěl se parádně!

Nejoblíbenější Bamboolik produkt?

Mám pocit, že mám doma z našeho sortimentu téměř vše. Plenky má Matouš od narození a nedáme na ně dopustit – jednorázové jsme použili párkrát a vždy jsme z toho a manželem byli otrávení :D Mimo plenky pak určitě bonding muchlínek, toho má synek dodnes a pořád ho miluje. První rok života spal de facto jenom s ním a kdybychom ho někdy nevzali s sebou, nejspíš by vůbec neusnul. Teď už dostal svého „obyčejného“ a pořád je z něj ještě nadšený!

de důkaz. Matoušek v bonding muchlínku

Nejvtipnější příhoda z práce?

Přijde mi, že náš kancl je vtipných historek plný, ale teď si samozřejmě na žádnou nevzpomenu :-)

Díky za rozhovor!