Tento týden očekáváme nával objednávek. Děláme co můžeme, abychom balíčky expedovali obratem, ale mírné zpoždění může nastat. Děkujeme za pochopení!

Látkové pleny ani látkové vložky nezdražují

Zdražování se netýká látkových plen | Bamboolik


Během posledního roku zdražilo prakticky všechno a naše peněženky i rozpočty to pocítily. Navýšení cen se proto nevyhne ani produktům Bambooliku. Zvládli jsme to ale vymyslet tak, že zdražujeme jen některé doplňkové produkty a ceny se zvýší maximálně o desetikoruny. A do 17. 3. máte možnost nakoupit za levnější ceny!

Navýšení vstupních nákladů i minimální mzdy

Většina našich vstupních nákladů se během uplynulého roku navýšila. Zvedly se ceny materiálu, dopravy i práce. A to není jediná oblast, kde se zdražení projevilo. Zhruba polovina produkce Bambooliku pochází z chráněných dílen, kterých se dotýká každoroční navýšení minimální mzdy. To zvedá cenu šití.

Ale pozor, neznamená to, že by pracovníci v našich chráněných dílnách pobírali minimální mzdu!. Jejich mzda se pouze od zákonem stanovené minimální mzdy odvíjí, takže dojde-li ke zvýšení minimální mzdy, navýší se smluvní platy zaměstnanců chráněných dílen. A přeneseně i náklady Bambooliku.

Látkové plenky ani látkové vložky nezdražují

Článek o zdražení začneme dobrou zprávou – u našich stěžejních položek, tedy látkových plen a dámských vložek, ceny nenavyšujeme. Neznamená to bohužel, že se nám vstupní náklady nezvýšily. Díky promyšlené optimalizaci výroby jsme ale schopni držet u našich klíčových položek stále stejné ceny.

Z plenkového ani vložkového sortimentu tedy nemusíme zdražit vůbec nic. Což je skvělá zpráva!

 Víte, že od 1. 1. 2024 došlo k navýšení DPH u některých jednorázových produktů?

 Týká se to mimo jiné dámských menstruačních vložek. To znamená, že pokud přejdete   na látkové vložky, menstruační kalhotky či menstruační kalíšek, ušetříte každý měsíc   ještě   větší částku. Nehledě na ušetřené množství odpadu.

 

Ceny zvyšujeme u těchto položek

 

Sada pro čistý zadeček – univerzální sada pro šetrnou péči o zadeček miminka. Obsahuje jemný pečující a čistící olejíček, praktickou ředicí lahvičku se sprejem a látkové ubrousky.
Cenu této sady zvedáme o 30 Kč.
Přebalovací podložka v potiskové variantě. Pratelná přebalovací podložka, která se hodí v každé domácnosti s miminkem. Cena se zvyšuje o 10 Kč. U jednobarevných přebalovacích podložek se cena nemění. Látkové ubrousky bambusové – ekologická varianta jednorázových ubrousků, perfektní doplněk každé ekologicky smýšlející domácnosti. S miminkem i bez. Cenu ubrousků navyšujeme o 6–10 Kč dle velikosti sady. U ubrousků z biobavlny se cena nenavyšuje.
univerzální sada pro šetrnou péči o zadeček miminka Pratelná přebalovací podložka, která se hodí v každé domácnosti s miminkem I Bamboolik ekologická varianta jednorázových ubrousků I Bamboolik
mazlivá deka, kterou děti doslova milují I Bamboolik Deka pro miminko Muchlínek v barvě tyrkys či cyklámen – mazlivá deka, kterou děti doslova milují. Vzhledem ke zdražení materiálu zvedáme cenu deky o 20 Kč.
Bonding deka pro první chvilky s vaším miminkem I Bamboolik Bonding deka – ze stejného důvodu jako deky pro miminko zdražujeme o 10 Kč také naše bonding deky.
Vyšší ceny platí od 18. března 2024.

 

Navýšení maximálně v řádu desetikorun

Upřímně, měli jsme z kontinuálního růstu cen všech vstupů docela obavy. Nakonec ale ta zdražovací tabulka nevypadá až tak děsivě, co myslíte? Vážíme si přízně všech našich zákazníků a děláme vše pro to, abychom udrželi ceny, na které jste zvyklí. U a těch pár položek, u kterých jsme museli ke zdražení přistoupit, věříme, že to pochopíte. Děkujeme!

  A nezapomeňte! Až do 17. března (včetně) můžete nakupovat za ceny roku 2023! Máte-li v merku položku, které se zdražování dotkne, máte poslední příležitost.

 

 

JDU NAKUPOVAT