Novorozenecká DUO | Kalhotková plenka s vkládací plenou

Kód: 99063
Dárek
469 Kč 388 Kč bez DPH 469 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Možnosti doručení

Novorozenecká kalhotková plenka, pro malá miminka cca od 2 do 6 kg. Používá se jako savá vrstva spolu se svrchními kalhotkami MiniMimi, jakožto denní i noční přebalení. Obsahuje krátkou vkládací plenku pro zvýšení savosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novorozenecká DUO Kalhotková plenka s vkládací plenou

Proč tato plenka?

Bamboolik vyvinul MiniMimi řadu novorozeneckých plenek speciálně pro malá miminka, cca od 2 do 6 kg. I těm nejmenším z nejmenších tak můžete poskytnout komfort látkových plen. 

Výhody kalhotkových plenek:

  • nemusíte nic skládat, novozeneckou kalhotkovou plenku oblečete miminku stejně jednoduše jako plenku jednorázovou;
  • zakoupíte s doplňkovou vkládací plenkou pro zvýšení savosti - krátkou vkládací plenkou DUO (tu využijete i dále, až vaše miminko novorozeneckým plenkám odroste); 
  • krátká vkládací plenka má jednu stranu  s vrstvou Stay-Dry, která udrží zadeček vašeho miminka v suchu i v počurané plence;
  • velikost MiniMimi novorozenecké plenky snadno přizpůsobíte malému tělíčku za pomoci dvou řad patentek na přední straně plenky.; suché zipy pak jde v případě potřeby zapnout i přes sebe, takže MiniMimi  novorozenecká plenka padne i těm nejmenším vždy na milimetry přesně.

Jak plenka funguje?

K MiniMimi kalhotkové plence budete nutně potřebovat MiniMimi novorozenecké svrchní kalhotky. Pozor, bez nich by to nešlo, kalhotková plenka sama o sobě nemá nepromokavou vnější vrstvu.

Jak si poradit s údržbou?

Údržbou a péčí o plenky si hlavu nelámejte, stačí umět používat pračku!

NÁŠ TIP

Při praní kalhotkových plenek a svrchních kalhotek MiniMimi nezapomeňte sepnout suché zipy tak, jako by plenka byla zapnutá na miminku, a obrátit ji naruby. Zabráníte tak tomu, že se vám v pračce vytvoří gigantický uzel prádla (jehož rozmotání trvá celou věčnost) a zároveň si zajistíte, že suché zipy vydrží denní používání i po dobu několika let (a dětí). 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prodej ukončen
Hmotnost: 0.1 kg
Barva: Mentolová
Dotyková vrstva: Bambus, Stay-Dry
? Věk: Novorozenec
Hmotnost dítěte: 2 - 6 kg
Zapínání: na suchý zip
Druh: látkové
Typ: kalhotkové
Materiál: bavlna, bambus, polyester
Značka: Bamboolik

Přebalení malého miminka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: