Přebalovací podložky

Pratelné nepromokavé přebalovací podložky pro miminko. Nezbytná součást každé výbavičky. Podložky ale jsou mnohostranným a užitečným doplňkem v domácnosti. Využijete je při přebalení, hraní, cestování nebo plávání. Dokonce může sloužit i jako hračka, protože díky zajímavým vzorům jsou pro děti atraktivní. A skvělým pomocníkem je také jako ochrana povlečení. A to nejen pro děti, ale může se využít i jako podložka při inkontinenci. Je krásně prodyšná a nehrozí nepříjemné propocení.

Vhodným pomocníkem pro zdravé a ekologické přebalení je sada pro čistý zadeček, kterou si můžete také pořídit a získáte tím ekologické vlhčené ubrousky. 

1 položek celkem

Cena

399400
1399400

Značky

Barva

Dotyková vrstva

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 1
Pratelná přebalovací podložka Bamboolik
od 330 Kč bez DPH
od 399 Kč

Univerzální dětská podložka na přebalování o rozměrech 70 x 50 cm. Hodí se na přebalovací pult nebo komodu, do přebalovací tašky nebo jako podložka do postýlky. 

Kód: 99838

Jak často budete přebalovací podložku potřebovat?

V podstatě při každém přebalení. Jak často to bude, si můžete přečíst v našem článku: "Jak často přebalovat?". 

Při přebalení je důležitá důkladná, ale zároveň šetrná očista zadečku. Za nás je ideální kombo voda – jemné mýdlo – ručník. Nicméně ne vždy máte při přebalení možnost miminku zadeček umýt, potom je třeba volit jiné prostředky. Šetrnou variantou je olejíček Medvídek, který má kromě čistící funkce také funkci pečující a zvláčňující.