Tento týden očekáváme nával objednávek. Děláme co můžeme, abychom balíčky expedovali obratem, ale mírné zpoždění může nastat. Děkujeme za pochopení!

Vícevrstvé plenky

Savá vrstva do jakékoliv látkové plenky. Velmi savé vícevrstvé pleny můžete použít buď samostatně (vložíte do svrchních kalhotek) nebo jako přídavnou savou vrstvu, kdekoliv zrovna potřebujete - třeba v kalhotkové nebo kapsové plence. Univerzální, použitelné s jakýmikoliv svrchními kalhotkami (nejen těmi od Bambooliku).

Biobavlněná vícevrstvá plenka v kombinaci s kalhotkovou plenkou a svrchními kalhotkami tvoří skvělou variantu na přebalení na noc. 

2 položek celkem

Cena

134270
1134270

Značky

Dotyková vrstva

Věk?

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
Prefold z biobavlněného froté - univerzální vkládací plena, kterou můžete kombinovat se všemi typy látkových plen | Bamboolik
TOP 2024
od 299 Kč–30 %
od 222 Kč bez DPH
od 269 Kč

Skutečně univerzální vkládací plenka – použitelná se všemi typy a druhy látkových plen. Extra savá. Rozměr 35 x 45 cm, z certifikované biobavlny evropského původu.

+ další
Kód: 99109
Univerzální vkládací plenka z mikrovlákna - 1 ks | Bamboolik
TOP 2024
od 149 Kč–30 %
od 111 Kč bez DPH
od 134 Kč

Univerzální savá vrstva do látkových plen – vícevrstvá plenka v rozměrech 41×32 cm. Použitelná samostatně do svrchních kalhotek, pro větší děti i jako dodatečná savá vrstva do...

+ další
Kód: 92680

Levné plenky 

Pro ty, kdo hledají nejlevnější plenky pro své miminko, tu jsou vícevrstvé plenky z mikrovlákna. 

Pokud si složíte svou plenkovou výbavu převážně z těchto plenek a doplníte svrchními kalhotkami, dostanete velmi funkční a velmi ekonomické přebalovací řešení (vaše finanční úspora bude ve srovnání s jednorázovými plenami skutečně značná!).

Nebo využijte již předem připravené velké sady, se kterou si vystačíte po většinu plenkového období a ušetříte pořádnou částku svému rodinnému rozpočtu a k tomu ulevíte i životnímu prostředí.