Vícevrstvé plenky

Savá vrstva do jakékoliv látkové plenky. Velmi savé vícevrstvé pleny můžete použít buď samostatně (vložíte do svrchních kalhotek) nebo jako přídavnou savou vrstvu, kdekoliv zrovna potřebujete - třeba v kalhotkové nebo kapsové plence. Univerzální, použitelné s jakýmikoliv svrchními kalhotkami (nejen těmi od Bambooliku).

Biobavlněná vícevrstvá plenka v kombinaci s kalhotkovou plenkou a svrchními kalhotkami tvoří skvělou variantu na přebalení na noc. 

2 položek celkem

Cena

149299
1149299

Značky

Dotyková vrstva

Věk?

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
Prefold z biobavlněného froté - univerzální vkládací plena, kterou můžete kombinovat se všemi typy látkových plen | Bamboolik
od 247 Kč bez DPH
od 299 Kč

Skutečně univerzální vkládací plenka – použitelná se všemi typy a druhy látkových plen. Extra savá. Rozměr 35 x 45 cm, z certifikované biobavlny evropského původu.

+ další
Kód: 99109
Univerzální vkládací plenka z mikrovlákna - 1 ks | Bamboolik
od 123 Kč bez DPH
od 149 Kč

Univerzální savá vrstva do látkových plen – vícevrstvá plenka v rozměrech 41×32 cm. Použitelná samostatně do svrchních kalhotek, pro větší děti i jako dodatečná savá vrstva do...

+ další
Kód: 92680

Levné plenky 

Pro ty, kdo hledají nejlevnější plenky pro své miminko, tu jsou vícevrstvé plenky z mikrovlákna. 

Pokud si složíte svou plenkovou výbavu převážně z těchto plenek a doplníte svrchními kalhotkami, dostanete velmi funkční a velmi ekonomické přebalovací řešení (vaše finanční úspora bude ve srovnání s jednorázovými plenami skutečně značná!).

Nebo využijte již předem připravené velké sady, se kterou si vystačíte po většinu plenkového období a ušetříte pořádnou částku svému rodinnému rozpočtu a k tomu ulevíte i životnímu prostředí.