XL kalhotkové pleny

Kalhotkové pleny pro větší děti (cca 15-25 kg) jsou navrženy speciálně pro ty malé dobrodruhy, kteří ještě nezvládnou celou noc bez nehody. Tyto pleny představují skvělou alternativu pro rodiče, kteří hledají pohodlné a efektivní řešení pro noční hygienu svých dětí.

 

Plenkové kalhotky se kombinují s XL svrchními kalhotkami, které tak poskytují další vrstvu ochrany a zabezpečení. Svrchní kalhotky jsou vyrobeny z prodyšného a nepromokavého materiálu, který udržuje pokožku suchou a zároveň minimalizuje možnost podráždění.

2 položek celkem

Cena

529799
1529799

Značky

Barva

Dotyková vrstva

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
XL biobavlněná | Kalhotková plenka - Bambooliks
660 Kč bez DPH
799 Kč

Savá kalhotková plenka z certifikovaného biobavlněného úpletu, ve velikosti XL pro větší děti (s váhou cca 15-25 kg). Neprůstřelné plenkové kalhotky, přes které oblečete...

+ další
Kód: 92362
XL biobavlněná | Kalhotková plenka - Bamboolik
437 Kč bez DPH
529 Kč

Savá kalhotková plenka z certifikovaného biobavlněného úpletu, ve velikosti XL pro větší děti (s váhou cca 15-25 kg). Neprůstřelné plenkové kalhotky, přes které oblečete...

Kód: 92361

Jakou vkládací plenku použít?

Nejvhodnější volba je vkládací plenka prefold. Díky svému tvaru, který je ve středu silnější (je zde kapsa, do které se dá vložit další vkládací plenka) a na koncích slabší, poskytují prefold plenky zvýšenou absorpční schopnost.