Kapsové plenky (AIO)

Kapsová plena typu AIO (All-in-One, vše v jednom) — nejjednodušší přebalení do látkových plen! Praktická nepromokavá PUL kapsa, do které se vkládá savá vkládací plenka. 

Tvarovaná vkládací plenka, obsažená ve verzi kapsové plenky s vkládací plenou, má jednu stranu Stay-Dry, druhou bambusovou. Pokud chcete, aby se vaše miminko cítilo komfortně v suchu, nevkládejte vkládací plenku dovnitř kapsy, ale připněte ji tak, aby byla položena NA kapse, a to Stay-Dry vrstvou k pokožce miminka.

Pokud už doma dostatečnou zásobu jakýchkoli savých vkládacích plen máte, můžete si pořídit samotnou kapsovou plenku bez vkládací pleny; kapsa je opravdu univerzální.

4 položek celkem

Cena

179799
1179799

Značky

Barva

Dotyková vrstva

Věk?

Položek k zobrazení: 4
Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup látkových plen nebo jiných produktů pro moderní ekologickou domácnost| Bamboolik
ZDARMAZDARMA
Dárkový poukaz
Máme skladem
od 413 Kč bez DPH
od 500 Kč

Dárkový poukaz na nákup látkových plen nebo jiných produktů pro moderní ekologickou domácnost. Univerzální dárek, pokud si nejste jisti, jaký produkt by obdarovanému udělat...

Kód: 98900
Kapsové plenky typu AIO (All-in-One, vše v jednom) — nejjednodušší přebalení do látkových plen | Bamboolik
660 Kč bez DPH
799 Kč

Kapsová plenka se základní vkládací (absorbční) plenkou. Nejjednodušší a nejvšestrannější látková plenka na trhu! Zapínání na suchý zip nebo na patentky.

Kód: 92061
Kapsové plenky typu AIO (Vše v jednom) — nejjednodušší přebalení do látkových plen | Bamboolik
536 Kč bez DPH
649 Kč

Kapsová plenka jako prázdná kapsa, bez vkládací plenky. Pro ty, kdo mají doma zásobu savých vkládacích plen a další nepotřebují. Zapínání na suchý zip nebo na patentky.

Kód: 92050
Tvarovaná vkládací plena do kapsové plenky DUO — společně představují nejjednodušší přebalení do látkových plen | Bamboolik
148 Kč bez DPH
179 Kč

Základní absorbční vrstva do kapsových plen typu AIO. Lze připevnit patentkem. Duo systém – flísová strana pro pocit sucha, bambus pro okamžitou nasákavost.

Kód: 92067

Kapsové plenky Bamboolik - nejjednodušší a nejvšestrannější látkové pleny na trhu!

Jednovelikostní kapsové plenky jsou použitelné po celé plenkové období díky čtyřem řadám patentek. Mají dokonalý střih s dvojím lemováním kolem nožiček, které zajišťuje naprostou spolehlivost plenky.

Nepromokavá kapsa je podšitá bambusovým froté, které má výbornou okamžitou nasákavost – poradí si i s prudkým proudem moči, vše okamžitě absorbuje.

Kapsová plenka také rychle schne! Savou vrstvu na praní vytáhnete z kapsy a můžete ji pak sušit v sušičce, zatímco prázdná kapsa na vzduchu uschne za pár hodin. To je obrovská výhoda oproti pravověrným plenkám "Vše v jednom", které mají všechny savé i nepromokavé vrstvy sešité k sobě, a schnou proto celou věčnost a do sušičky nesmí.