DUO | Tvarovaná vkládací plena do kapsové plenky DUO

Kód: 92067
179 Kč 148 Kč bez DPH 179 Kč / 1 ks
Máme skladem
Možnosti doručení
Základní absorbční vrstva do kapsových plen typu AIO. Lze připevnit patentkem. Duo systém – flísová strana pro pocit sucha, bambus pro okamžitou nasákavost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vkládací plena do kapsové plenky DUO – tvarovaná

Základní savá vrstva do naší kapsové plenky typu AIO.

Vkládací plenka typu DUO – z jedné strany Stay-Dry povrch, z druhé bambusová viskóza.

Proč dvojí povrch?

  • Stay-Dry vrstva je povrch, který „zůstává suchý“, jak již anglický název napovídá. O co jde? Tento povrch tvoří jemný flís, který vlhkost v pleně pouze propustí skrz, neabsorbuje ji do sebe. A když Stay-Dry povrch použijeme jako dotykovou vrstvu směrem k pokožce miminka, znamená to jediné – zadeček pěkně v suchu! A tak může mít miminko komfortní pocit sucha i v počurané plence. A to až tak moc, že časem možná budete chtít použít jako dotykovou vrstvu….
  • Bambusovou viskózu! Ta má skvělé absorpční vlastnosti, díky této vrstvě je plena tak dobře savá. Nicméně. S bambusem na kůži miminko samozřejmě ví o tom, že se počuralo, cítí vlhkost. Což ale v určité fázi vývoje miminka (resp. spíš batolete) nemusí být vůbec na škodu! Bambusová vrstva má kromě toho taky perfektní okamžitou nasákavost - poradí si i s prudkým proudem moči (tip zejména pro rodiče malých chlapečků).

Naše doporučení:

  • Stay-Dry vrstvu doporučujeme používat pro novorozence (většina novorozených dětí vlhkost v pleně doslova nesnáší), pro větší kojence na spánek nebo třeba delší cesty autem. Stay-Dry povrch je taky spásou pro všechny děti, jejichž pokožka je na vlhko citlivá až přecitlivělá (některé děti reagují okamžitou vyrážkou na jakoukoliv vlhkost).
  • Bambusový povrch oceníte pro starší děti či pro již zmíněné prudce čurající chlapečky.

Před prvním použitím doporučujeme vkládací plenky 2-3x vyprat, abyste dosáhli maximální savosti už při prvním použití. 
Pozor na mýdlo a prací prostředky na bázi mýdla, ty by neměly přijít na Stay-Dry vrstvu, jelikož mají tendenci jí ucpávat (zjednodušeně řečeno si mýdlem můžete flísový povrch naimpregnovat, což u plen není příliš žádoucí). Doporučujeme tedy používat prací prostředky s obsahem mýdla pod 5%.

A jak se vkládací plenka do kapsové plenky DUO používá?

  • Úplně jednoduše!
  • Chcete-li použít jako dotykovou vrstvu Stay-Dry, vložte vkládací plenku do kapsy jenom napůl, druhou polovinu plenky nechte z kapsy venku, Stay-Dry vrstvou k pokožce. Nebojte, bude to takto držet, patentek v přední části kapsy vkládačku pevně přicvakne na místo.
  • Chcete-li naopak jako dotykovou vrstvu k pokožce použit bambusovou část, prostě vkládací plenku schovejte celou do kapsy a zajistěte patentkem. Hotovo :-)

Kapsová plena s vkládací plenou - Bamboolik

Pozor! Tato plenka byla vyrobena českou firmou v České republice, z českých, popřípadě evropských materiálů. Více o naší výrobě a odpovědném přístupu k podnikání si můžete přečíst v článku o našem sociálním podnikání.

 

Jak se o plenku starat?

Perte na 60 stupňů, na dlouhý prací program. Vkládací plenku klidně hoďte do sušičky, kapsu sušte volně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kapsové plenky (AIO)
Hmotnost: 0.067 kg
Dotyková vrstva: Bambus, Stay-Dry
? Věk: Novorozenec, Kojenec, Batole
Hmotnost dítěte: 3 - 15 kg
Zapínání: na patentky
Druh: vkládací pleny
Typ: absorbční
Materiál: bambus, polyester
Značka: Bamboolik

Jak prát látkové plenky?

Kapsová plenka DUO - Ferrari mezi látkovými plenkami

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: