Doručení balíčku před Vánoci dopravci garantují pro objednávky zaplacené do 18. 12. do 7:00. Pozor! Zásilkovna zkrátila úložní dobu zásilek pro vánoční období (od 1.11. do 20.12.): na výdejních místech - 5 dní, v Z-Boxech - jen 2 dny. Nezapomeňte si balíček včas vyzvednout!

Získejte slevu 100 Kč za přihlášení k odběru našich novinek

Kód: NEWSLETTER
Dárek
0 Kč 0 Kč bez DPH
Nelze koupit - Pouze info
Možnosti doručení

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru a získejte slevu 100 Kč na svůj první nákup nad 1000 Kč.

Detailní informace

Český výrobek
Český výrobek
Doprava zdarma nad 3000Kč
Doprava zdarma nad 3000Kč
Sleva 100 Kč za přihlášení k newsletteru
Sleva 100 Kč za odběr newsletteru
Chráněné dílny
Chráněné dílny
Produktové poradenství
Produktové poradenství

Detailní popis produktu

Registrujte se k odběru našich novinek a získejte slevu na nákup

 

Ať už čekáte na látkové pleny v akci, nebo chcete pořídit například naše menstruační vložky ještě výhodněji, než s jejich běžnou množstevní slevou - přihlašte se k odběru našeho newsletteru, a už vám žádná výhodná akce neunikne! 

Jako poděkování za registraci získáte kupon na slevu 100 Kč, kterou můžete uplatnit při vašem prvním nákupu nad 1000 Kč.

 

Jak to funguje?

Okno pro registraci najdete na naší domovské stránce, nebo na každé stránce webu, dole nad patičkou s informacemi o e-shopu. 

Po registraci vám přijde automatický e-mail s potvrzením registrace. Za dalších cca 10 až 15 minut dostanete další e-mail, obsahující váš unikátní slevový kód. Ten pak zadáte při objednávce v 1. kroku nákupního košíku. 

Pokud by vám e-mail nepřišel, zkontrolujte prosím vaši složku nevyžádané pošty. Anebo nám napište v chatovacím okně dole na stránce, rádi vám pomůžeme. 

 

Tato akce platí výhradně pro naše maloobchodní zákazníky, v případě jejich první registrace k odběru novinek, a pouze pro první nákup. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: