Kapsové plenky (AIO)

Kapsová plena typu AIO (All-in-One, vše v jednom) — nejjednodušší přebalení do látkových plen! Praktická nepromokavá PUL kapsa, do které se vkládá savá vkládací plenka. 

Tvarovaná vkládací plenka, obsažená ve verzi kapsové plenky s vkládací plenou, má jednu stranu Stay-Dry, druhou bambusovou. Pokud chcete, aby se vaše miminko cítilo komfortně v suchu, nevkládejte vkládací plenku dovnitř kapsy, ale připněte ji tak, aby byla položena NA kapse, a to Stay-Dry vrstvou k pokožce miminka.

Pokud už doma dostatečnou zásobu jakýchkoli savých vkládacích plen máte, můžete si pořídit samotnou kapsovou plenku bez vkládací pleny; kapsa je opravdu univerzální.

2 položek celkem

Cena

479520
1479520

Značky

Barva

Dotyková vrstva

Věk?

Vymazat filtry

Položek k zobrazení: 2
Kapsové plenky typu AIO (All-in-One, vše v jednom) — nejjednodušší přebalení do látkových plen | Bamboolik
Letní výprodej
799 Kč–40 %
od 396 Kč bez DPH
od 479 Kč

Kapsová plenka se základní vkládací (absorbční) plenkou. Nejjednodušší a nejvšestrannější látková plenka na trhu! Zapínání na suchý zip nebo na patentky.

Kód: 92719
Kapsové plenky typu AIO (Vše v jednom) — nejjednodušší přebalení do látkových plen | Bamboolik
Letní výprodej
649 Kč–20 %
od 429 Kč bez DPH
od 519 Kč

Kapsová plenka jako prázdná kapsa, bez vkládací plenky. Pro ty, kdo mají doma zásobu savých vkládacích plen a další nepotřebují. Zapínání na suchý zip nebo na patentky.

Kód: 92452

Kapsové plenky Bamboolik - nejjednodušší a nejvšestrannější látkové pleny na trhu!

Jednovelikostní kapsové plenky jsou použitelné po celé plenkové období díky čtyřem řadám patentek. Mají dokonalý střih s dvojím lemováním kolem nožiček, které zajišťuje naprostou spolehlivost plenky.

Nepromokavá kapsa je podšitá bambusovým froté, které má výbornou okamžitou nasákavost – poradí si i s prudkým proudem moči, vše okamžitě absorbuje.

Kapsová plenka také rychle schne! Savou vrstvu na praní vytáhnete z kapsy a můžete ji pak sušit v sušičce, zatímco prázdná kapsa na vzduchu uschne za pár hodin. To je obrovská výhoda oproti pravověrným plenkám "Vše v jednom", které mají všechny savé i nepromokavé vrstvy sešité k sobě, a schnou proto celou věčnost a do sušičky nesmí.