Padá listí, padají ceny: Plenky ve slevě a doprava zdarma

Plenky v akci Bamboolik

Nenechte si ujít až 40% slevy napříč naším sortimentem. Pořiďte si u nás celou plenkovou výbavu nebo ji doplňte novými kousky. S vysokou slevou teď pořídíte i naše látkové vložky, které šetří životní prostředí, vaše zdraví i vaši peněženku.

Plenky se slevou

Děláme podzimní úklid ve skladech a vy nám s ním můžete pomoct. Vybrali jsme z naší nabídky plenky, na které vám dáme slevu až 40 %. Aspoň jeden výrazně zlevněný kousek najdete u každého oblíbeného produktu z naší plenkové nabídky. A to včetně bestsellerů.

S  vysokou slevou tak můžete nakoupit:

 

A pozor! K  podzimním slevám máme navíc i dopravu zdarma.

Pokud si objednáte zboží jakéhokoliv druhu za více než 500 Kč, dopravu neplatíte.

 

Látkové vložky se slevou

Podzimnímu úklidu se nevyhnuly ani látkové vložky a ve slevě tak najdete všechny varianty, které nabízíme. Každý si přijde na své; bez ohledu na to, zda preferujete přírodní biobavlněné vložky, nebo vás uhranuly krásné vzory na saténových vložkách.

Výhodně nakoupíte také menší slipové vložky nebo naopak rozměrnější (ale zato naprosto spolehlivé) noční/poporodní vložky.

Pokud jsou pro vás vložky zatím španělskou vesnicí (mimochodem, jsme hrdí na to, že naše vložky prodáváme po celé Evropě – ano, i do Španělska! :-), mohl by vám pomoct článek, který jsme nedávno sepsali na téma věčného dilematu vložky nebo tampony.

Látkové vložky se slevou

Nejvýhodnější nákup plenek vůbec? Plenkové sady ve slevě

Jestli chcete na plenkách opravdu ušetřit, neměly by vám ujít naše plenkové sady ve slevě. Proč? Sady jsou standardně cenově zvýhodněné, s další slevou jsou pak opravdu “kauf roku”.

Plenkové sady sestavujeme velmi pečlivě se zkušeností mnohonásobných rodičů. Víme přesně, co budete potřebovat od narození až po nočník – pokud hledáte komplexní řešení přebalování, podívejte se na některou z našich velkých plenkových sad.

Pokud nepotřebujete kompletní sadu, ale cca polovinu plenkové výbavy, mohla by se vám hodit střední sada látkových plenek.

 

Jak ušetřit na plenkách - sada látkových plen Bamboolik

 

Biobavlněná řada plenek konečně kompletní

Máme dobrou zprávu pro milovníky biobavlny: Nyní již máme kompletní řadu biobavlněných kalhotkových plenek ve třech velikostech:

Vybrat si můžete mezi dotykovou vrstvou z  biobavlny nebo Stay Dry vrstvou, která drží zadeček vždy v suchu. Ulovte si svoji biobavlněnou plenku s parádní slevou!

Výbavička pro miminko

Pokud by se vám snad nehodily plenky, ještě bychom tu měli nepostradatelné kousky do výbavičky pro miminko. Které jsou, mimochodem, naše neoblíbenější dárky pro příbuzné a kamarádky, když se jim narodí miminko. Nebo je to originální dárek na tzv. baby shower.

Multifunkční deka do autosedačky Snugglebundl
Pratelná přebalovací podložka
Multifunkční deka do autosedačky Snugglebundl Pratelná přebalovací podložka - Bamboolik