Separační pleny pratelné | Stay Dry

Kód: 14412
199 Kč 164 Kč bez DPH 20 Kč / 1 ks
Máme skladem
Možnosti doručení

Pratelné separační plenky Stay Dry. Slouží ke snadnému a hygienickému odstranění stolice a zvýšení pocitu sucha vašeho miminka. Sada 10 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Separační plenky Stay Dry flísové - sada 10 ks

Proč tato plenka?

Stay Dry separační pleny: čisto pro rodiče, sucho pro miminko!

Čisto pro rodiče: Jednodušší manipulace s obsahem plenky, odborně řečeno pro snadné vyklepnutí hovínka. Obsah separační plenky sklepněte do toalety nebo spláchněte proudem vody a plenky dejte do koše na prádlo. Tím pádem nemusíte namáčet ani předepírat plenky samotné.

Sucho pro miminko: Stay Dry vrstva je na dotek vždycky suchá!  A to i pokud je plenka počuraná, odborně řečeno durch. Pokožka zadečku bývá velmi citlivá a některé děti jsou citlivé na vlhko natolik, že se v počurané plence snadno oprudí. Se Stay Dry separační plenkou se vám to nestane - separační plenka odvede vlhko od pokožky a zadeček zůstane krásně v suchu.

Jak plenka funguje?

Jednoduše položte Stay Dry separační plenku na plenku přichystanou k přebalení. Separační plenka vytvoří dotykovou vrstvu mezi plenkou a zadečkem miminka. Poté přebalte jako obvykle, na závěr se jen přesvědčte, že z kalhotek nikde nic nepřesahuje. Po použití sklepejte hrubé nečistoty do záchodu, je-li to třeba. Pokud je plenka jenom počuraná, uložte flísovou separační plenku do nádoby s ostatními použitými plenami. Perete ji pak stejně jako plenky.

POZOR! Nepoužívejte Stay Dry separační plenku na Stay Dry stranu vkládacích plen Duo. Dvě Stay Dry vrstvy by způsobily, že by se tekutina neprosákla do savého jádra pleny, a plenka by mohla protékat. Stay Dry separačku používejte přes přírodní materiály - bambus či bavlna (tedy např. bambusová strana Duo vkládaček), naše biobavlněné vkládací plenky nebo  čtvercové mušelínové pleny.

NÁŠ TIP

Separační plenky máme také jednorázové, pokud je vaším hlavním zájmem snadnější manipulace s obsahem plenky. 

Údržba: Perte při teplotě maximálně 60°C. Možno sušit v sušičce. Nepoužívejte aviváž ani prací prostředky na bázi mýdla (mýdlo dokáže flís ucpat, separační plenka pak nepropouští tekutinu skrz a plena může provlhat)

Doplňkové parametry

Kategorie: Separační plenky
Hmotnost: 0.07 kg
Dotyková vrstva: Stay-Dry
Druh: látkové
Typ: separační
Počet kusů: 10
Materiál: polyesterové
Značka: Bamboolik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: