NOVÁ KOLEKCE LÁTKOVÝCH PLEN

Nová kolekce látkových plen Bamboolik

Lístečky, piráti a dinosauři. Látkové plenky Bamboolik v nových vzorech!


Nové vzory látkových plenek jsou na světě: Něžné lístky v růžových tónech, hraví piráti a barevní dinosauři pro malé objevitele. Podívejte se na naši novou kolekci.


Už máte všechny vzory na našich plenkách okoukané? Chápeme! Nastal ten správný čas pro update vaší plenkové výbavy. Uvádíme tři nové vzory z naší autorské kolekce.

Nové vzory skvěle vyniknou na kapsových plenkách. Ty jsou mimochodem skvělé jako plenka typu All-in-One – obléknete ji stejně jednoduše jako plenku jednorázovou. Pokud chcete pořídit své holčičce něžnou růžovou plenku, sáhněte po vzoru lístky. Nebo si plenku pořiďte i pro kluka, pokud se vám líbí – chlapečkovi bude srdečně jedno, co má pod bodýčkem, a my v Bambooliku na genderové barvy moc nehrajeme.

 Kapsová plenka Bamboolik 

Pro malé objevitele se zase hodí vzor pirátů. Máme ho i na tréninkových kalhotkách — ty se můžou hodit, pokud jste přes léto pokročili v tréninku na nočník. Tak jako piráti objevují nové kontinenty, může vaše batole objevovat kontrolu nad vlastním vylučováním:

 Tréninkové kalhotky Bamboolik 

Evergreen v dětských vzorech jsou dinosauři — ty máme třeba na svrchních kalhotkách. S piráty barevně krásně ladí:

Svrchní plenkové kalhotky Bamboolik Svrchní kalhotky jednovelikostní | Bamboolik 

Nové vzory najdete u více typů svrchních kalhotek — novorozeneckých, jednovelikostních i natahovacích

Vaše dítě z plenek pomalu odrůstá a vás přesto láká pořídit si nějaký kousek v novém vzoru? I to chápeme. Proto tu máme nepromokavý pytlík na plenky ve velikosti S – ten doma využijete i poté, co plenkám nadobro odzvoní. Třeba na náhradní oblečení do školky, na přezůvky do školy nebo mokré věci po plavání.

Autorkou kolekce je Lucie Sobelová, ilustrátorka a naše zákaznice, se kterou spolupracujeme opakovaně. Lucka před lety vyhrála naši studentskou soutěž na nové dezény (v roce 2019 jsme uvedli celou jednu kolekci, skládající se z jejích vzorů). Nyní pro nás navrhla další tři vzory. Na Lucčinu další práci se můžete podívat na jejím webu.

 

Pojďte nakupovat novou kolekci | Bamboolik