Prefold | Vícevrstvá plena | biobavlněný mušelín

Kód: 92190
Dárek
239 Kč 198 Kč bez DPH 239 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Možnosti doručení

Skvěle savá a zároveň rychleschnoucí vkládací plenka - k přebalování s jakýmkoliv plenkovým systémem. Rozměry 50x35 cm (před praním).

Detailní informace

Český výrobek
Český výrobek
Doprava zdarma nad 3000Kč
Doprava zdarma nad 3000Kč
Sleva 100 Kč za přihlášení k newsletteru
Sleva 100 Kč za odběr newsletteru
Chráněné dílny
Chráněné dílny
Produktové poradenství
Produktové poradenství

Detailní popis produktu

Prefold - Mušelínová vícevrstvá plena z  biobavlny 

Co je to prefold? 

  • Prefold je vícevrstvá univerzální vkládací plenka z certifikované  bavlny evropského původu.  

 

Co je to mušelín? 

  • Mušelín je specifický druh látky – tká se z  mykané bavlny (ano, „mykat“ je způsob úpravy bavlny, pro ty, pro které tohle vyjmenované slovo bylo až do dnešního dne opředeno tajemstvím :-)). Mykání způsobuje, že je výsledná látka velmi jemná, skoro jako pavučinka, prodyšná a rychle schne. 
  • My jsme v  téhle plence mušelín krásně načechrali a navrstvili, takže náš prefold z  mačkaného mušelínu je jemňoučký, příjemný na dotek a zároveň rychleschnoucí a velmi savý. 

  Jak se prefold používá? 

  • Jakkoliv se vám zlíbí, kdekoliv potřebujete savou vrstvu. Tvoří perfektní pár třeba s naší noční kalhotkovou plenkou
  • Můžete z  něj poskládat něco jako novosklad (k tomu doporučujeme podívat se na video níže), můžete ho složit na výšku nebo na šířku a vložit do svrchních kalhotek nebo kapsových plenek. 

Prefold mušelín Bamboolik

Jedno malé upozornění: 

  • Svoji načechranost a jemnost získá mušelín až po prvním praní. Na fotkách zde vám ukazujeme to, jak vypadá už vypraný mušelínový prefold, nepraný vypadá o dost jinak, takto: 

Prefold mušelín - praný vs. nepraný

Tak abyste nebyli překvapení, co vám přijde ve vaší objednávce, že to nevypadá jako na obrázku. Stačí vyprat a mačkaný efekt se dostaví. 

A ještě jedna poznámka na závěr: 

Divíte se, proč je cena našich mušelínových plenek vyšší, než cena obdobných plenek na trhu? Důvody jsou jednoduché:  Všechny naše plenky vyrábíme v  ČR, z  evropské certifikované biobavlny. Šijeme je v  šicí dílně, která zaměstnává maminky malých dětí (do 4 let věku) nebo ženy samoživitelky a ženy nad 55 let. Chceme tím podpořit ženy s  nelehkou pozicí na trhu práce. Cenově proto budou naše plenky vždy výš, než na první pohled stejné plenky, které byly ovšem kompletně vyrobené v  Asii nebo plenky, které sice byly ušity v  ČR, ale materiál má svůj původ v  Asii. (Nic proti těmto plenám. Jenom my jsme se rozhodli, že chceme vyrábět skutečně české plenky bez kompromisů.) 

Mušelínovou vícevrstvou plenku prosím nežehlete. Rozžehlíte si tím ten báječně načechraný jemňoučký mušelín a to by byla podle nás škoda. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prodej ukončen
Hmotnost: 0.09 kg
Druh: vkládací pleny
Typ: absorbční
Materiál: 100% BIO Bavlna
Značka: Bamboolik

PREFOLD: Vícevrstvá plenka z biobavlněného mušelínu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: