XL | Svrchní kalhotky - původní střih | 2. jakost

Kód: 99088002
Dárek
300 Kč 248 Kč bez DPH 300 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Možnosti doručení

Nepromokavé svrchní kalhotky pro větší děti (cca do 6 let, s váhou zhruba 15-25 kg), které ještě nejsou úplně bez plenek. Používají se především jako svrchní vrstva na noc, přes Noční kalhotkovou plenu XL. 2. jakost - drobné vady, sleva 50% z původní ceny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

XL Svrchní kalhotky - původní střih - 2. jakost

 

Pleny 2. jakosti za sníženou cenu - jedná se o tyto plenky s drobnými vadami: ukončený vzor, starší střih, bez vad.

Vzory zasíláme náhodně dle aktuální skladové dostupnosti.

 

Nepromokavá vrstva, která udrží vše v suchu.

Takzvané „svrchňáky“, které použijete přes Noční kalhotkovou plenu XL. Pro větší děti (cca do 6 let, s váhou zhruba 15-25 kg), které ještě nejsou úplně bez plenek. Používají se především jako svrchní vrstva na noc. 

 

V naší nabídce najdete od října 2022 také XL Svrchní kalhotky nového střihu. V čem se liší od těchto původních?

- Svrchní kalhotky nového střihu jsou o něco menší a štíhlejší, aby lépe seděly na naše nové XL biobavlněné kalhotkové pleny

- Máte-li naši původní XL Noční kalhotkovou plenu v mentolové barvě (již není v nabídce), pořiďte si na ni XL Svrchní kalhotky tohoto původního střihu, budou na ni padnout lépe. 

- Kalhotky nového střihu při maximálním zmenšení přímo velikostně navazují na jednovelikostní svrchní kalhotky Duo. Budou tedy lépe padnout i mladším dětem / dětem s nižší vahou než 15 kg, které jsou baculatější, a jednovelikostní kalhotky jim sedí dost natěsno. 

 

Naše svrchní kalhotky jsou:

  • Velmi voděodolné a velice prodyšné. Jde o materiál membránového typu (PUL), kalhotky nic nepropustí na oblečení, zatímco pokožka pod nimi může dýchat, mnohem víc, než v konvenčních jednorázových plenách. Díky tomu (a na základě vlastních zkušeností a četných zkušeností našich zákazníků) můžeme prohlásit, že látkové pleny prudí děti mnohem méně než pleny jednorázové. (Příjemným bonusem pak může být to, že děti posléze méně prudí své rodiče.)
  • Velmi variabilní. Velikostí se přizpůsobí jak miminku, tak většímu batoleti. Dají se totiž snadno zmenšit a zvětšit za pomoci patentek na přední straně kalhotek.
  • Velmi lemované, mají dvojí lemování kolem nožiček. Proč by Vás to mělo zajímat? Protože čím víc lemování, tím lepší pojistka proti nežádoucímu úniku.

Proč Bamboolik?

Jsme lokální. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny v ČR, z velké části v chráněných dílnách. Materiály nakupujeme v ČR, pokud to není možné, tak v Evropě. Myslíme si, že ekologický produkt, který cestuje přes půl planety, je nesmysl.

Velikost: Pro větší děti (cca 15-25 kg).

 

UPOZORNĚNÍ: Výrobky s laminací nikdy neperte v ruce, zejména je „nedrhněte“. Mohli byste si tím poškodit laminaci. Podrobné doporučení k údržbě svrchních kalhotek najdete v tomto článku

Doplňkové parametry

Kategorie: Prodej ukončen
Hmotnost: 0.08 kg
Barva: Žlutá + Moře
? Věk: Starší 3 let
Hmotnost dítěte: 15 - 25 kg
Zapínání: na suchý zip
Druh: látkové
Typ: svrchní kalhotky
Materiál: 100% PUL
Značka: Bamboolik

Svrchní kalhotky DUO XL

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: