Jednorázové vkládací pleny | celulóza

Kód: 96120
Dárek
299 Kč 247 Kč bez DPH 5 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Možnosti doručení

Jednoduché přebalování na cestách pro ty, kdo používají látkové plenky. Bez bělidel, parfemací, lepidel. Přírodní materiál (celulóza), 100% rozložitelné. 56 kusů v balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednorázové vkládací plenky

Proč tato plenka?

Používáte látkové plenky a blíží se čas dovolených, kdy si budete užívat odpočinku bez pračky v dosahu? Nebo naopak používáte výhradně jednorázové plenky a občas vás napadne, zda by to nešlo s aspoň o něco menším množstvím odpadu? Pak jste na správném místě.

Jednorázové vkládací plenky se používají v kombinaci se svrchními kalhotkami z moderního materiálu membránového typu, které zadržují vlhkost uvnitř, ale přitom ke kůži propouští vzduch, takže se dítě tolik nezapařuje. Jednorázovou vkládací plenku po použití vyhodíte, kalhotky vyvětráte (proto doporučujeme mít nejméně 2 ks) a vložíte další vkládací plenky. Svrchní kalhotky můžete s novými vnitřky použít opakovaně a pouze větrat, vyperete je v případě ušpinění nebo cca jednou za 2-3 týdny. (Nejlepším vodítkem pro to, kdy je třeba kalhotky vyprat, je váš vlastní nos :) ) Svrchní kalhotky schnou velmi rychle, takže je brzy budete moci znovu použít.

NÁŠ TIP:

Jednorázové vkládací plenky můžete použít také s kapsovými plenkami bez vkládací plenky (jednorázovou vkládací plenku položíte NA kapsu, nevkládáte dovnitř) nebo s tréninkovými kalhotkami.


Jednorázové vkládací plenky jsou vyrobeny z celulózy.

Jak plenka funguje?

Použití je jednoduché:

Jednorázové vkládací pleny Bamboolik - použití

1. Do svrchních kalhotek umístěte jednorázovou vkládací plenku tak, aby pokrývala co největší část plochy svrchních kalhotek. 
2. Pro delší přebalovací interval (např. na spaní) nebo pro učuranější děti doporučujme použít dvě jednorázové vkládací plenky.
3. Přebalujte nejpozději po 2–3 hodinách nebo co nejdříve po pokakání.
4. Po použití vyhoďte znečištěné vkládací pleny do odpadkového koše. Pokud nejsou svrchní kalhotky znečištěné, můžete je po vyvětrání použít znovu. V případě znečištění svrchních kalhotek postupujte dle pokynů k údržbě uvedených na kalhotkách.

POZOR! Nikdy neházejte jednorázové vkládací plenky do toalety, hrozí ucpání odpadu.

NÁŠ TIP

Jednorázová savá jádra můžete používat i s Kapsovou plenkou DUO bez vkládací plenky. Jen je potřeba jednorázovou vkládací plenku umístit na kapsu, nikoli do ní. Narozdíl od svrchních kalhotek, kapsové plenky doporučujeme prát po každém použití, zkrátka tak, jak jste u plen typu All-In-One zvyklí. Stejným způsobem vám poslouží také tréninkové kalhotky

Více informací se dozvíte v našem článku o jednorázových vkládacích plenkách nebo v názorném videu.

Pár technických údajů:

Pleny nejsou běleny chlórem, neobsahují parfémy ani další přidané látky. Neobsahují nepromokavou část, je nutné je vždy používat se svrchními kalhotkami!  

Doplňkové parametry

Kategorie: Prodej ukončen
Hmotnost: 2 kg
? Věk: Novorozenec
Druh: jednorázové
Počet kusů: 56
Typ: absorbční
Materiál: netkaná textilie, celulóza
Požadované vlastnosti: Eko
Značka: Bamboolik

Jednorázové separační plenky Bamboolik

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: