Teploty klesají, naše ceny také – eko dárky, látkové plenky, menstruační kalhotky i látkové vložky ve slevě

Zimní slevy: Látkové plenky i menstruační hygiena se slevou až 40 %. Tipy na vánoční eko dárky | Bamboolik

Bamboolikovy zimní slevy jsou tu! Látkové plenky i menstruační hygiena se slevou až 40 %, plus tipy na eko dárky pod (samozřejmě udržitelný) stromeček pro všechny eko bio nadšence. Podívejte se na naši nabídku.

Látkové plenky ve slevě

Zlevnili jsme všechny druhy a typy látkových plenek napříč naší nabídkou. A to včetně novinek! Relativním nováčkem v naší nabídce je třeba noční kalhotková plenka – skvělý pomocník pro klidný noční spánek, tak žádoucí pro všechny děti i rodiče. Noční plenku šijeme z velmi savé biobavlny s roztomilými potisky a vnitřní Stay Dry vrstvou pro pocit suchého zadečku po celých 12 hodin.

Plenky ve slevě se opravdu vyplatí ve chvíli, pokud zvažujete pořízení plenkové sady. Ty máme standardně v nabídce už cenově zvýhodněné (oproti tomu, kdybyste nakupovali plenkovou výbavu po jednotlivých kusech); se slevou pak ušetříte více než dvě tisícovky na velké plenkové sadě. A to už je pěkná částka.

 

A pozor! K  zimním slevám máme navíc i dopravu zdarma.

Pokud si objednáte zboží jakéhokoliv druhu za více než 500 Kč, dopravu neplatíte.

Menstruační kalhotky se slevou

Máme je v nabídce relativně krátce a už se stihly stát oblíbenou položkou z naší nabídky. Menstruační kalhotky fungují skvěle pro ženy (resp. dny) se slabší či středně silnou menstruací. Jsou savé, nepromokavé, spolehlivé, příjemně se nosí a zvenku přitom vypadají jako běžné spodní prádlo. 

O výhodách menstruačních kalhotek jsme psali mimo jiné v našem článku Vložky vs tampony, ve kterém najdete velký přehled všech menstruačních pomůcek, včetně jejich plusů a mínusů. Anebo se mrkněte na článek o ekologických menstruačních pomůckách, ve kterém také zmiňujeme, jak se menstruační kalhotky používají.

Menstruační kalhotky vás nelákají? Pak zkuste látkové menstruační vložky. Jsou to stálice v naší nabídce už několik let. Vybírat můžete z mnoha velikostí, druhů a barev:

Opakovaně použitelné menstruační pomůcky se slevou až 40% | Bamboolik

Eko dárky pro eko Vánoce 

Dárkový poukaz

Pokud hledáte dárek pod stromeček pro své eko nadšené příbuzné či přátele, kteří čekají miminko, nikdy nešlápnete vedle s dárkovým poukazem. Těžko najdete více ‚‚eko bio‘‘ dárek. Sestavení výbavičky a výběr roztomilých barviček a vzorů delegujete na budoucí rodiče a máte tak jistotu, že se se svým ‚‚výběrem‘‘ 100% trefíte.

Dárky do výbavičky pro miminko

Nesmrtelným evergreenem je dětská deka. Je v ideálním rozměru 100x70 cm, takže poslouží v kočárku i postýlce, je z extra příjemného bambusu a může posloužit i jako bondingová deka těsně po porodu. 

Originálním dárkem do výbavičky je také multifunkční deka do autosedačky Snugglebundl. Skvělý pomocník v prvních několika měsících života miminka.

Nepostradatelným kouskem ve výbavičce jsou klasické čtvercové plenky – vhodné nejen k přebalování! Důvodů, proč každá rodina s miminkem potřebuje mít doma čtvercové plenky, je minimálně třináct. Čtvercové plenky nabízíme ve dvou variantách:

Eko dárky

Udržitelnost máme v Bambooliku ve své DNA. Náš sortiment eko látkových plen a menstruačních pomůcek proto doplňují drobnosti denní potřeby, které ocení nejen ti, kdo mají doma zrovna miminko. Oblíbeným vánočním dárkem pro všechny eko nadšence už dlouhá léta jsou: 

 Tipy na vánoční eko dárky se slevou pro všechny eko bio nadšence | Bamboolik

Příjemné nakupování!