Domů / Novinky / Kdo stojí za Bamboolikovou kolekcí na rok 2017?
Odběr novinek
Platební brána GoPay

 

GoPay - plaťte u nás bezpečně:
GoPay platební místo Verified by Visa MasterCard Secure Code  
 
Přijímáme tyto platební karty:    
VISA VISA Electron MasterCard Maestro

 

Kdo stojí za Bamboolikovou kolekcí na rok 2017?

Kdo stojí za Bamboolikovou kolekcí na rok 2017? - Bamboolik    Zuzka Belková, studentka VŠOG Hellichova, navrhla Bamboolikovu kolekci pro rok 2017.

Mladou designérku Zuzku si můžete pamatovat již z loňska, kdy byla jednou ze tří studentek, které navrhly plenkové dezény pro uplynulý rok 2016. Na rok 2017 Zuzka pro Bamboolik vytvořila ucelenou kolekci 7 dezénů.

Zuzka se narodila v Praze, ale převážnou část života prožila v Prostějově a ve Zlíně. Ke grafice se dostala oklikou. Přestože navštěvovala základní uměleckou školu, různé výtvarné kroužky i kurzy, rozhodla se po gymnáziu pro studium ergoterapie. K výtvarné tvorbě se později rozhodla vrátit a začala se věnovat grafice. Nyní třetím rokem studuje Propagační grafiku na VOŠG Hellichova v Praze a pracuje také v grafickém studiu.

Zuzka říká: "Na grafice mě baví ta různorodost aktivit, kdy s každým dalším projektem přichází nová výzva a hledají se možnosti jejího kreativního řešení. Ráda vytvářím loga a různé vzory, kombinuji barvy a hraju si s typografií. Těší mě, když se mé návrhy skutečně realizují."

P.S.: Jste studentem uměleckého oboru a rádi byste si také vyzkoušeli navrhování textilních dezénů v praxi? Do 15.3.2017 běží studentská soutěž o návrh dezénů na rok 2018!