Domů / Novinky / Provozní doba o Vánocích
Odběr novinek
Platební brána GoPay

 

GoPay - plaťte u nás bezpečně:
GoPay platební místo Verified by Visa MasterCard Secure Code  
 
Přijímáme tyto platební karty:    
VISA VISA Electron MasterCard Maestro

 

Provozní doba o Vánocích

Provozní doba o Vánocích - Bamboolik    Jak bude Bamboolik fungovat o Vánocích a kdy nejpozději objednat?

Poslední balíčky od nás vyexpedujeme v pátek 20. prosince.

Je u těchto balíčků záruka doručení do Štědrého dne, ptáte se? To bohužel nemůžeme říct. Za nás bychom doporučovali, objednáváte-li dárky na poslední chvíli, objednat nejpozději v neděli 15.12., což znamená, že váš balíček v pondělí 16.12. odešleme. Pak už je to na vůli dopravní společnosti, počasí, silničářů, povětrnostních podmínek a jiných vlivů, které nejsme schopni ovlivnit. 

Pátek 20.12. je také poslední den, kdy si u nás můžete vyzvednout svoji objednávku osobně (v čase 9 - 14 hod.). 

V pondělí 23.12. už budeme s našimi rodinami zdobit stromečky a perníčky,  zabíjet kapříčky či balit dárečky. Naši centrálu v Řečkovicích tedy prosím v tento den nenavštěvujte, budeme doma :-)

Mezi Vánocemi budeme expedovat balíčky 30. prosince. V naší obvyklé otevírací době pro tento den (9-15 hod) nás také klidně můžete navštívit osobně. Podmínkou (pro to, abychom vám balíček odeslali nebo abychom vás jej nachystali k osobnímu odběru), ale je, abychom obdrželi vaši objednávku do neděle 29. prosince do 20 hodin.

Následně nás čeká inventura a znovu budeme posílat balíčky a přijímat návštěvy až v pondělí 6.1.2020. To už bude Nový rok. Jupí!

Krásné svátky všem!

Komu se nechce číst, zde je obrázek: